KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15243072
nr 1524 3072
Oidentifierad konstnär. Signerad Larsson, människor vid skyltfönster. Olja på pannå, 32x40 cm, yttermått inklusive ram: 37x44 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 27 februari 2023
kl 18:58:51
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr